مجموعه مدیکال پلازا یک فروشگاه اینترنتی است و مشتریان حضوری را نمی پذیرد. در صورتی تماس تلفنی با مشتریان برقرار شود و کارشناسان پشتیبانی سایت زمان  و آدرس دقیق مراجعه را اعلام نمایند. فروشگاه اینترنتی مدیکال پلازا همیشه قصد داشته تا اطمینان خاطر و رضایت مندی تمامی مشتریان را به خود جلب کند.

مدیکال پلازا در هر لحظه تلاش می کند تا کالای سفارش داده شده در شرایط مورد انتظار به دست مشتریان برسد. در فروشگاه مدیکال پلازا کلیه محصولات دارای سلامت فیزیکی هستند.

تمامی مرسولات فروشگاه اینترنتی مدیکال پلازا به صورت کاملا ایمن و با دقت لازم بسته بندی می شود. در صورتی که بسته قابل تحویل توسط مامور پست به درب منزل دارای ایراد ظاهری بسیار زیادی باشد که با توجه به نوع محصول سفارش داده شده توسط کاربر احتمال ضرب دیدگی کالا امکان پذیر باشد. مشتری باید از تحویل مرسوله خوداری کند و موضوع را در اسرع وقت به فروشگاه اطلاع داده دهد.

توجه : برخی از مرسولات ارسالی توسط فروشگاه اینترنتی مدیکال پلازا که در اقلام تعدادی، که توسط مشتریان خریداری می شود. طبق قوانین سایت توسط باربری و اتوبوس بین شهری به نزدیک ترین شهر مربوطه ارسال می شود. به دلیل اینکه ارسال این محصولات از فروشگاه تا باربری با هزینه های زیادی همراه است. بخشی از مبلغ پرداخت شده توسط مشتری جهت ارسال کالا، صرف ارسال تا باربری می شود و هزینه ارسال به شهر مربوطه و هزینه های انبار داری و بیمه محصول در هنگام دریافت بر عهده مشتری می باشد.

در نظر داشته باشید که فروشگاه در هنگام بسته بندی کالا، تلاش می نماید تا بسته بندی بسیار ایمنی داشته باشد تا مرسولات به سلامت به شهر مربوطه ارسال شود. در صورتی که کالای دریافت شده از باربری و یا انبار تعاونی اتوبوسرانی بین شهری آسیب دیده باشد. فروشگاه هیچ مسئولیت و هزینه ای بر عهده نخواهد گرفت و هزینه بر عهده ی انبار باربری و تعاونی اتوبوسرانی است.

در مراحل نهایی انجام سفارش مشتریان براساس اطلاعات درج شده در سایت امکان ارسال مرسولات توسط باربری و در موارد محدودی با اطلاع رسانی و هماهنگی با مشتریان توسط اتوبوس بین شهری ارسال می شود.

شرایط بهره وری از امکان بازگشت مدیکال پلازا

اگر کالای ارسالش شده، ایراد یا اشکال و یا آسیب دیدگی ظاهری داشته باشد به طوری که اشکال ظاهری یا ایراد فنی به طور کامل قابل مشاهده باشد. باید از باز کردن پلمپ بسته خوداری نموده و موضوع را تا حداکثر یک روز پس از دریافت کالا با تماس تلفنی به فروشگاه اطلاع داده شود در غیر این صورت هیچ مسئولیتی به عهده فروشگاه نمی باشد.

کارتن و جعبه اصلی محصولات باید نزد خریدار نگهداری شوند به گونه ای که هیچ تغییری روی جعبه، همانند مخدوش شدن و بر چسب زدن و … انجام نشده باشد.

هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه اطلاع داده شود و نباید کالا را از بسته بندی اصلی آن خارج شود.

عکس های قرار داده شده محصولات جهت کمک به خرید مشتری است و ممکن است در پاره ای جزئی با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

با توجه به بسته بندی ایمن کاملا و رعایت استاندارد ها و تحویل آن به هر یک از شرکت ‏‏‌های حمل و نقل به انتخاب خریدار به این معنی است. که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. و مدیکال پلازا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت را جبران می‌‏کند.

در صورتی که آسیب دیدگی کالا ‏، در لحظه ی تحویل شرکت حمل نقل کننده قابل مشاهده باشد، خریدار می‏‌تواند از تحویل گرفتن بسته پستی خودداری کند تا به مدیکال پلازا بازگردانده شود.

امکان بازگشت در موارد زیر امکان پذیر نیست

کالای های قرار گرفته در دسته تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی و همین طور لوازمی که در شرایط بحرانی شیوع بیماری کووید 19 (COVID-19) استفاده می شوند. همچون دستکش و ماسک و … به خاطر امکان انتقال و شیوع بیماری بین مشتریان، حتی در شرایطی که محصول از بسته بندی خود باز نشده باشد امکان بازگشت وجود ندارد.

محصول باید بدون اشکال‏‏‌ ظاهری همچون شکستگی، خط و خش روی بدنه کالا و قطعات آن باشد که در اثر استفاده نادرست پس از تحویل کالا صورت گرفته است.

کالاهایی که دارای گارانتی شرکت های داخلی هستند و دارای عیب و یا نقصی باشد و به صورت پلمپ شده ارسال می شوند شامل بازگشت کالا نمی باشند و فقط باید با شرکت های گارانتی کننده ارتباط برقرار نمایید.

محصول باید بدون دستکاری تنظیمات و نرم افزار باشد همانند بروزرسانی، نصب برنامه ، تغییر تنظیمات و استفاده غیر متعارف (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) باشد.

انصراف از خرید

انصراف از خرید فقط از شنبه تا پنج شنبه در بین ساعات (10:00 – 18:00) تا حداکثر یک ساعت بعد از خرید و در روزهای تعطیل حداکثر 5 ساعت امکان پذیر در روزهای تعطیل باید به شماره واتس آپ 09016587477 با عنوان انصراف از خرید و شماره سفارش ارسال شود. البته اگر سفارش توسط فروشگاه ارسال نشده باشد. به واحد پیگیری سفارشات مدیکال پلازا (شماره تلفن 09016587477) اطلاع داده شود و حتماً باید پیامکی در این رابطه ارسال شود. در غیر این صورت پذیرفته نیست.

بعد از دریافت کالا توسط مدیکال پلازا

پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان، در صورتی که کالا خارج از اصول یاد شده که در سایت اعلام شده است بدون ایراد شناسایی شود به مشتری برگشت داده می‌شود. در صورت رد مشتری از تحویل کالای سالم خود، کالای مورد نظر به مدت یک ماه بصورت امانت نزد مدیکال پلازا باقی خواهد ماند و با اتمام این مهلت مدیکال پلازا هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

قبل از مرجوعی کالا

خواهشمندیم قبل از ارسال کالا مرجوعی با فروشگاه در تماس تلفنی هماهنگی بشود. در صورت تایید کارشناسان شرایط مرجوعی کالا به مشتری اطلاع داده می شود را دریافت نموده و ارسال کنید در غیر این صورت کالای دریافت شده به امانت در مدت یک ماه نزد فروشگاه باقی خواهد ماند با اتمام این زمان هیچ مسئولیتی برگردن فروشگاه نخواهد بود.

در نظر داشته باشید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌ بندی شود و تمامی ملزومات از جمله دفترچه راهنما، باتری، ریموت، کابل و غیره باید در جعبه قرار گرفته شود در صورتی که همراه کالای ارسال شده هدیه ای نیز برای مشتری ارسال شده باشد باید در بسته مرجوعی از مشتری برگشت داشته شود.

روند رسیدگی به درخواست مشتری در مرجوع کالا

کارشناسان خدمات پس از فروش مدیکال پلازا ایراد های اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏ کنند. اگر ایراد مغایرت یا آسیب‌ دیدگی توسط کارشناسان مدیکال پلازا تایید شود. کالا تعویض خواهد شد و در صورت نبود موجودی همان کالا مشتری می‌ تواند. کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. و هیچ تعهدی برای ارسال همان محصول توسط فروشگاه پذیرفته نیست.

در مواردی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. ملاک عمل و اقدام مدیکال پلازا ، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش مدیکال پلازا است.

محاسبه هزینه ارسال کالا به مدیکال پلازا

اگر ایراد فنی وجود مغایرت آسیب دیدگی ظاهری توسط کارشناسان مدیکال پلازا تایید شود هزینه‌ های ارسال به عهده مدیکال پلازا است. در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان مدیکال پلازا ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتریان باید اسکرین شات قبض پستی و یا عکس از قبض بسته ارسالی به واتس آپ شرکت ارسال شود.